Jak możesz pomóc

WSPARCIE FINANSOWE FUNDACJI / JAKI CEL? DLA KOGO?

Dochody Fundacji przeznaczone zostaną w szczególności:

1.Wsparcie indywidualne dla osób dotkniętych lub zagrożonych chorobami żołądka.

2. Wsparcie instytucji publicznych : szpitale , ośrodki zdrowia i rehabilitacyjne – szczególnie poprzez zakup sprzętu medycznego potrzebnego do leczenia osób chorych na żołądek lub na profilaktykę. Finansujemy również remonty specjalistycznych oddziałów dla osób chorych na żołądek w szpitalach.

3.Profilaktyka. Wspieramy i prowadzimy akcje społeczne na rzecz ZDROWEGO ODŻYWIANIA. Uświadamiamy i kształcimy społeczeństwo.

KUPUJ KAWĘ ASTRA ŁAGODNA.

Kupując kawę Astra ŁAGODNA wspierasz działania Fundacji ASTRA DLA ŻOŁĄDKA.

Część zysku uzyskana ze sprzedaży każdej paczki kawy Astra ŁAGODNA przeznaczona jest na pomoc dla osób dotkniętych lub zagrożonych chorobami żołądka.

Kawa ASTRA ŁAGODNA dostępna jest w sieciach handlowych i sklepach detalicznych na terenie całego kraju, jak również w naszym sklepie internetowym http://astra.sklep.pl/

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ PIENIĘŻNĄ

Każda firma oraz osoba fizyczna przekazując w formie darowizny dowolną kwotę na rzecz Fundacji może dokonać odliczenia od swojego dochodu:

• - w przypadku osób prawnych (firmy) istnieje możliwość odliczenia od dochodu do 10%

• - w przypadku osób fizycznych można odliczyć do 6% swojego dochodu

Jeśli chcieliby Państwo dokonać wpłaty darowizny na rzecz naszej Fundacji prosimy dokonać przelewu na konto:

Raiffeisen Bank 07 1750 1019 0000 0000 2161 4424